Buscamper
PREMIÀ DE DALT
4 reizigers
Nieuw
Vanaf
€ 95
3 plaatsen met veiligheidsgordelPlaatsen met veiligheidsgordel
2 slaapplaatsenComfortabel slaapgedeelte voor 2 personen
Rijbewijs BJe hebt enkel je rijbewijs nodig om dit voertuig van minder dan 3500 kg te besturen
Document gecontroleerdHet kentekenbewijs is door ons nagekeken en goedgekeurd
Reizen naar het buitenland niet toegestaanDe eigenaar staat niet toe dat zijn voertuig het land verlaat
Huisdieren welkom aan boordJouw huisdieren kunnen deel uitmaken van de reis!
Doe een huuraanvraag, gratis en zonder verplichting!
Inbegrepen verzekering of versterkte formule, aan jou de keuze !
Ons team biedt je alternatieven in geval van last-minute problemen
Ons team staat altijd voor je klaar
Meer gemak met onze betaalmogelijkheden
„Margarita” is een zeer comfortabele bus, perfect om overal naartoe te reizen. We hebben hem samen als familie gekocht en hebben er een klein huis op wielen van gemaakt.
Het is een Renault Master L2H2, waarin je comfortabel rechtop kunt staan. Het is van 2007, dus hij mag in lage-emissiezones rijden, zoals in de stad Barcelona. De motor is nieuw en haalt gemakkelijk 90 km/u.
Binnenin vind je een bank die om te bouwen is tot een bed van 190 cm, ideaal voor lange mensen en perfect voor twee personen om in te slapen.
Het heeft een zonnepaneel, waarmee je genoeg energie hebt om de koelkast met vriezer en de lichten ’s nachts aan te houden.
Het heeft een gasfornuis met dubbele brander, een gootsteen met een 5-liter watertank en een buitendouche. Het heeft ook een butaangasverwarming die perfect werkt, zelfs op zeer koude nachten.
Bovendien heeft het achterin een fietsenrek om je reisfietsen mee te nemen.
Het is uitgerust met al het benodigde kookgerei (pannen, bestek, glazen…) en beddengoed. Als je een huisdier hebt, kunnen we je de transportkooi van onze hond lenen, geschikt voor grote honden tot 40 kg.
We hopen dat je er net zo van zult genieten als wij! Alle reizen met Margarita zijn geweldig.
Ombouwbed
160x190 cmDe terugbetaling hangt af van de annuleringsdatum van de reservering.
Het exacte adres wordt gecommuniceerd wanneer de boeking wordt bevestigd.
¡Hola! Somos una familia formada por: Ema, Nico, Lucía, Luna, Cecilia y Clement. Nos hemos comprado una furgoneta entre todas y con ella nos encanta viajar a todos los sitios, la furgo se llama "Margarita" y es nuestra mini-casa con ruedas. ¡Le tenemos mucho cariño! También nos gusta que otras personas la disfruten mientras no la usamos. Así que nos encantará compartirla contigo 😊
Vanaf € 70/dag